dustra

ŞİRKETİMİZ HAKKINDA

EN YÜKSEK TUTMA KUVVETLİ ELEKTROMANYETİK TABLA OLDUĞUMUZU GARANTİ EDİYORUZ

Ferro Magnet sadece bir manyetik tabla tedarikçisi değildir; elektromanyetik tabla üretmenin dışında standart ve özel elektro manyetik parça bağlama sistemleri tasarımı ve üretimi yapmaktadır. İşinizi kolaylaştıran ve güvenle kullanılan Ferro Elektromanyetik Sistemler, sürekli gelişim ve sürekli yenilik hedefi ile size özel yüksek kaliteli çözümler dizayn eder, üretir ve sunar. 2005 yılında çıktığımız yolda çeşitli zorluklar ile karşılaşıp, bu zorlukları akıl ile aşarak yolumuza devam ettiğimiz elektromanyetik sistemler sektöründe en iyi olmak için her gün daha fazla çalışıyoruz.

  • Mühendislik becerisi gerektiren ve çok ince hesaplamalar ile ortaya çıkan elektromanyetik sistemleri Dünya’nın her yerinden on binlerce işletmenin kullanımına sunmak istiyoruz. Bu hedef doğrultusunda var gücümüz ile çalışarak sürekli kendimizi yeniliyoruz. Her zaman daha iyisi yapılabilir düşüncesi ile ürünlerimizin ar-ge yatırımını önemsiyoruz.
  • Ferro Elektromanyetik Sistemler olarak amacımız elektromanyetik tabla üretmenin yanında olmazsa olmazımız doğruluk ve dürüstlüktür, hem kendimize hem de müşterilerimize her zaman dürüst olmayı hedeflerken, her geçen gün müşterilerimize ve topluma yararlı olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.
Detaylı Bilgi

BİZİ SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİNİZ

ÇALIŞMA ŞEKLİMİZ

Danışmanlık01

Mıknatısın nerde kullanacağınız ve boyutlarının, tasarım ile ilgili bilgiler alınır.

Müşteri Onayı02

endustriyel tasarımcılarımız tarafından ön tasarım yapılıp yol haritası çizilir.

Final Tasarım03

Onaylanmış tasarım detaylı bir şekilde tasarlanıp tüm detaylar ve ölçüler belirlenir.

Üretim04

Ürünün istenilen ölçü ebatlarda üretimi başlar ve tüm testleri yapılır.

REFERANSLARIMIZ

Sohbeti Aç
Hangi Konuda Size Yardımcı Olabiliriz
Merhaba
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz